İletişim Numaramız 0544 485 41 12
7/24 Gezgin Servis Bulunmaktadır

Buzda Soğutma Isıtma ve Havalandırma

Geçmişten günümüze Buzda soğutma ısıtma ve havalandırma firması sektör yaşamında her zaman teknolojiyi yakından takip etmiş ve kendine bunu ilke edinmiştir.

Her zaman müşteri memnuniyetini önemseyerek her müşterinin bir referans olduğunu bilen firmamız, yıllardır müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir.

Kalitenin zirvesinde olmak için cihazlarımızda bulunan ürünlerde güvenilirliği yüksek markalar tercih edilmektedir. Buzda firması olarak teknolojideki değişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, esnek üretim yapısı sayesinde kısa sürede yeni teknolojilere geçiş yapmaktadır. Sınıfının Birincisi olarak üretilen ürünlerimizin tamamı teslimden önce test amaçlı çalıştırılır, bütün testlerinden geçirilir.

hakkimizda-buzda-logo

TEKNİK SERVİS

Birlikte çalıştığı firmaları müşteriden daha ziyade iş ortağı olarak gören buzda Soğutma , satış sonrasında da desteğini devam ettirmektedir. Yetkili firmamızın garanti kapsmındaki cihazlarımıza ek ücret talep etmeden, özel hizmet uygulamamız kapsamında tüketicilerimize 7x24 Teknik Servis ayrıcalığı sunulmaktadır.
Bu alanda, yüksek kalite anlayışına sahip teknik kadrodan oluşan teknik servisimiz haftanın her günü ve günün her saatinde,hizmet vermektedir. Güler yüzlü hizmet,işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile tüketicilerimize en kısa sürede hizmet verilerek üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

BAKIM ANLAŞMA

Birlikte çalıstıgımız firmaları müşteriden ziyade iş ortağı olarak gören buzda soğutma satış sonrasında da desteğini devam ettirmesinden yani sıra BAKIM ANLAŞMASI yaparak,aylık,6 aylık ve yıllık olacak şekilde periyodik.genel ve kapsamlı bakım kontrolleri profesyonel teknik ekibimiz tarafından yapılmakta. Güler yüzlü hizmet,işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile tüketicilerimize en kısa sürede hizmet verilerek üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Referanslarımız